Strona główna » Pożyczki bez BIK i KRD online 

W życiu każdego z nas może przydarzyć się sytuacja, kiedy potrzeba jest dodatkowa gotówka niemal natychmiast. W takim przypadku procedury bankowe mogą być zbyt długie. Na szczęście jest inne rozwiązanie. Mowa tu o pożyczkach przez internet na dowód.

Szybkich pożyczek bez zaświadczeń udzielają firmy pozabankowe. Samo zaciągnięcie takiej pożyczki jest bardzo proste. Na stronie internetowej pożyczkodawcy wystarczy wypełnić krótki formularz. W nim wpisać należy dane osobowe, numer PESEL oraz numer dowodu osobistego oraz podać numer telefonu. Następnie podać należy kwotę pożyczki o jaką się staramy. Sam formularz wysyłamy online. Decyzja o udzieleniu pożyczki zapada w przeciągu kilku minut, a środki finansowe trafiają na konto jeszcze tego samego dnia. Co ważne pożyczki te udzielane są bez zaświadczeń o dochodach.

Pożyczka online na konto zwykle udzielana jest na 30 lub 60 dni. Czasem firmy pożyczkowe oferują dłuży termin. Dlatego przed zaciągnięciem pożyczki warto jest dokładnie porównać oferty różnych firm pozabankowych. Zaciągając pożyczkę oczywiście zawsze należy pamiętać o tym, aby dokonać spłaty w terminie.

Pożyczki bez biku i krd przez internet

Aby móc starać się o pożyczkę najczęściej potrzebne są różnego rodzaju dokumenty. Przykładem może być zaświadczenie o dochodach. Banki sprawdzają także naszą historię w BIK. Oznacza to, że dla wielu osób pożyczka będzie niemożliwa. Istnieje jednak możliwość otrzymania pożyczki bez BIK przez internet.

Pożyczkę bez BIK i bez zaświadczeń udzielają firmy pozabankowe. Na Polskim rynku funkcjonuje wiele takich firm. Pożyczka przez internet na dowód udzielana jest szybko i bardzo prosto. To dzięki temu tzw. chwilówki cieszą się tak dużą popularnością. Pożyczki te najczęściej udzielane są na krótki okres, 30 lub 60 dni. Niektóre firmy oferują rozłożenie spłaty na dłuży termin na raty.

pożyczki bez bik i krd online – Pożyczka bez zaświadczeń

Szybką pożyczkę bez zaświadczeń może otrzymać niemal każdy. Trzeba być obywatelem polskim oraz być osobą pełnoletnią. Najczęściej z tego typu pożyczek korzystają osoby, które nie mają szans na pozyskanie pożyczki w banków, głównie ze względu na złą historię w BIK. Oczywiście jak przy każdej pożyczce zawsze należy dokładnie przeczyć umowę, aby zapoznać się ze wszystkimi warunkami jej udzielenia.